Przejdź do stopki

Uczniowie ZSP w Libuszy V zespołem w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej

Drużyna piłki ręcznej stoi w szeregu. Wszyscy mają białe podkoszulki klubowe.

Treść

W miniony piątek uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Libuszy wzięli udział w finale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Turniej rozegrany został w Krakowie, a organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy. W sportowych zmaganiach uczniowie z Libuszy ulegli Szkole Podstawowej nr 1w Jabłonce (17:10) oraz Szkole Podstawowej w Gawłowie (12:11). W meczu o V miejsce zwyciężyli zespół Szkoły Podstawowej nr 1 z Chrzanowa (11:8). Zwycięzcą została drużyna SP nr 91 w Krakowie. W finale wojewódzkim uczestniczyli zwycięscy finałów rejonowych - uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych.
Zespół wystąpił w składzie: Kuba Sepioł, Mateusz Fik, Kuba Pabisz, Szymon Szostak, Szymon Rutana, Filip Stępkowicz, Miłosz Dudek, Eryk Roman, Norbert Basista, Mateusz Szarłowicz, Wojtek Zięba. Opiekun zespołu: Wojciech Bajorek