Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Prośba o głosowanie na ciekawą inicjatywę

budynek szkoły w binarowej. na elewacji napis: szkoła

Treść

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Binarowej zwróciła się do społeczności naszej szkoły o pomoc w głosowaniu. Poniżej szczegóły:

Szanowni Państwo!

Twa nabór do konkursu pn. „Nasz zabytek” w którym mieszkańcy mogą zgłaszać zabytki ze swojej okolicy, którym warto przywrócić świetność. Następnie mieszkańcy będą mogli zaproponować pomysł jak zwycięski zabytek może być wykorzystany. Zwycięski projekt uzyska od Fundacji Most the Most dofinansowanie (do 1 000 000 PLN),  które Właściciel zabytku przeznaczy na  jego rewaloryzację  i dostosowanie go do wybranej w konkursie funkcji społecznej.

Prosimy jak największą liczbę osób  do przesłania zgłoszenia, które dotyczy budynku starej szkoły w Binarowej, który ma szansę na powrót do użyteczności publicznej!

Wniosek należy złożyć poprzez stronę:

https://www.webankieta.pl/ankieta/676976/formularz-zgloszeniowy-i-konkursu-nasz-zabytek.html

Jego wypełnienie nie jest trudne! Dla ułatwienia przygotowano przykładowy instruktaż uzupełnienia poszczególnych pól formularza. Wystarczy tylko metodą kopiuj/ wklej uzupełnić poszczególne pola ankiety, wkleić przykładowe zdjęcia i  podać swoje dane personalne. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 września 2022 r.

Ważne! Im więcej zgłoszeń na zabytek tym większe szanse na jego zwycięstwo. Zachęć do udziału w konkursie swoich sąsiadów, znajomych i bliskich!

Opisy do zgłoszenia i zdjęcia znajdują się w załącznikach na stronie szkoły w Binarowej. Link poniżej:
http://www.zspbinarowa.eu/

Dziękujemy za pomoc.

 

156053